Sklep internetowy babyHOP.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

Przedpłata na konto bankowe

Towar wysyłany jest zgodnie z terminami podanymi podczas składania zamówienia dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. O zaksięgowaniu wpłaty informujemy drogą mailową.

Wpłatę za zakupione towary należy wykonać na konto bankowe: 37 1140 2004 0000 3502 5989 8827 - mBank S.A. W tytule przelewu należy jedynie podać ID zamówienia, który otrzymasz na e-mail po zakończeniu zakupów.

Płatność elektroniczna

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl. Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie, posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Płatność przy odbiorze

Pieniądze za zamówione produkty pobierane są w chwili, gdy produkty trafią do klienta, a należność za zamówienie regulowana jest przy odbiorze paczki. Wartość pobrania nie może przekroczyć 5 000 zł.

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę
na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji